Rejsy szkoleniowe dla każdego

Rejsy szkoleniowe dla każdego

Zdobycie uprawnień żeglarskich to marzenie wielu osób, a perspektywa samodzielnego pływania w najpiękniejszych miejscach na świecie jest z pewnością bardzo kusząca. Okazuje się, że zdobycie dzisiaj takich uprawnień nie jest trudne – More »

Rejsy po Adriatyku

Rejsy po Adriatyku

Specjalnością naszej firmy jest turystyka, a celem jaki sobie obraliśmy jest organizowania dla państwa wyjątkowych wakacji w najpiękniejszych miejscach na naszej planecie. Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom osób, które potrzebują przygody oraz możliwości More »

Rejsy po Karaibach

Rejsy po Karaibach

Każdy z państwa ma prawo do wspaniałego, w pełni satysfakcjonującego wypoczynku, który pozwoli choć na chwilę oderwać się od codziennych zmartwień i obowiązków, a do tego umożliwia pozostawienia daleko za sobą gwaru More »

Czartery w Grecji

Czartery w Grecji

Nie ma nic lepszego niż wakacje, podczas których można w końcu robić co się chce i odpoczywać, z dala od trosk oraz wszelkich obowiązków. Dzięki naszej ofercie, będziecie państwo mieli możliwość wypoczywania More »

Odpowiedni specjalista do zdrowego leczenia

Odpowiedni specjalista do zdrowego leczenia

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak zadbać o własne zdrowie. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Dzisiaj istnieje wiele sytuacji które pogarszają nam zdrowie na tyle, że More »

 

Wypożyczalnia samochodów Łódź – atrakcyjna i korzystna oferta – skorzystaj

Nie każdy posiada samochód. Nie każdy ma też możliwość skorzystania z samochodu w danej chwili – nawet, jeśli go posiada. Wypożyczalnia samochodów Łódź ma zatem ofertę dla wszystkich, którzy potrzebują samochodu. Jesteśmy w każdej chwili gotowi do wypożyczenia samochodu. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, które czekają w gotowości, by móc służyć pomocą naszym Klientom. Kierujemy naszą ofertę do każdego, kto posiada prawo jazdy. Oferujemy współpracę zarówno klientom indywidualnym, jak i całym firmom i przedsiębiorstwom. Możliwy jest wynajem pojazdu na każdy okres czasu – od jednej doby, po okres przekraczający 30 dni.

Możliwość wynajmu dla klientów prywatnych

Wypożyczalnia samochodów Łódź kieruje swoją atrakcyjną ofertę do wszystkich klientów indywidualnych. Oferujemy wynajem samochodów osobowych, vanów (siedmio lub dziewięcioosobowych), busów, a także przyczep kempingowych. Udostępniamy klientom także dostęp do nawigacji samochodowej. Na życzenie – do samochodów wmontowujemy foteliki do przewodu dzieci. Wszystkie nasze pojazdy są ubezpieczone. W trosce o zadowolenie klienta, do jego użytku oddajemy samochody zaopatrzone w ABS, centralny zamek, klimatyzację, radio, poduszki powietrzne, a także system wspomagania układu kierowniczego.

Wynajem dla firm i przedsiębiorstw

Wypożyczalnia samochodów Łódź nawiązuje współpracę, także długoterminową z firmami i przedsiębiorstwami, które potrzebują zaopatrzyć swoich pracowników w samochody. Korzystanie z tego typu oferty, stanowi dla firm dużą wygodę, gdyż w cenie wynajmu samochodu (samochodów) są wliczone wszelkie koszty jego utrzymania (wypożyczalnia samochodów łódź). Ponadto gwarantuje to jasność pod kątem finansów – pozwala bowiem rozłożyć wydatki związane z samochodami równomiernie na cały rok z góry. Co do ceny wynajmu samochodów – jest ona tym bardziej opłacalna, im dłuższy jest okres planowanego wynajmu. Serdecznie zapraszamy.