Rejsy szkoleniowe dla każdego

Rejsy szkoleniowe dla każdego

Zdobycie uprawnień żeglarskich to marzenie wielu osób, a perspektywa samodzielnego pływania w najpiękniejszych miejscach na świecie jest z pewnością bardzo kusząca. Okazuje się, że zdobycie dzisiaj takich uprawnień nie jest trudne – More »

Rejsy po Adriatyku

Rejsy po Adriatyku

Specjalnością naszej firmy jest turystyka, a celem jaki sobie obraliśmy jest organizowania dla państwa wyjątkowych wakacji w najpiękniejszych miejscach na naszej planecie. Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom osób, które potrzebują przygody oraz możliwości More »

Rejsy po Karaibach

Rejsy po Karaibach

Każdy z państwa ma prawo do wspaniałego, w pełni satysfakcjonującego wypoczynku, który pozwoli choć na chwilę oderwać się od codziennych zmartwień i obowiązków, a do tego umożliwia pozostawienia daleko za sobą gwaru More »

Czartery w Grecji

Czartery w Grecji

Nie ma nic lepszego niż wakacje, podczas których można w końcu robić co się chce i odpoczywać, z dala od trosk oraz wszelkich obowiązków. Dzięki naszej ofercie, będziecie państwo mieli możliwość wypoczywania More »

Odpowiedni specjalista do zdrowego leczenia

Odpowiedni specjalista do zdrowego leczenia

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak zadbać o własne zdrowie. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Dzisiaj istnieje wiele sytuacji które pogarszają nam zdrowie na tyle, że More »

 

Rejsy po Adriatyku

Specjalnością naszej firmy jest turystyka, a celem jaki sobie obraliśmy jest organizowania dla państwa wyjątkowych wakacji w najpiękniejszych miejscach na naszej planecie. Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom osób, które potrzebują przygody oraz możliwości wykorzystania swoich umiejętności żeglarskich, proponujemy czarter Chorwacja http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/, dzięki któremu wypłyniecie państwo na szerokie wody i będziecie mogli poznawać ten piękny kraj zarówno z perspektywy morza, jak i lądu. Dajemy wam nieograniczone możliwości jeśli chodzi o zwiedzanie i spędzanie wolnego czasu, a w przypadku kiedy nie posiadacie odpowiedniego zezwolenia na kierowanie jachtem, chętnie zaproponujemy wam usługi doświadczonego sternika, z którym popłyniecie tam, gdzie tylko będziecie chcieli.

Wynajmij swój jacht

Czarter Chorwacja to okazja do tego, aby wypłynąć na szerokie wody i wziąć wiatr w żagle. Proponujemy odpoczynek na pełnym morzu, gdzie kojący szum fal, a także ciepło słonecznych promieni pozwolą państwu cieszyć się każdą chwilą i wspaniale spędzać czas. Dzięki nowoczesnym jachtom, jakie wam proponujemy, pływanie będzie bezpieczne, a bogate wyposażenie, jakie znajdziecie w kabinie, da wam oczekiwany komfort i to bez względu na to, jaką liczbą osób przybędziecie do Chorwacji. A kraj, w jakim przyjdzie wam wypoczywać, z całą pewnością spełni wszelkie wasze oczekiwania i sprawi, że długo zapamiętacie wyniesione z niego doświadczenia. To miejsce pełne okazałych zabytków i pięknego budownictwa, a także wyjątkowych atrakcji, jakie niesie natura – tylko tutaj zobaczycie, jak góry wpadają niemal bezpośrednio do morza, co z całą pewnością wprowadzi was w zachwyt.

Zadbamy o wszystko

Oferując czarter Chorwacja, zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, a także duże możliwości jeżeli chodzi o wypoczynek. Naszym celem jest to, abyście państwo wypoczywali jak najlepiej, dlatego też jesteśmy do waszej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytanie – również te dotyczące miejsc, w których warto odpocząć lub zjeść obiad.