Rejsy szkoleniowe dla każdego

Rejsy szkoleniowe dla każdego

Zdobycie uprawnień żeglarskich to marzenie wielu osób, a perspektywa samodzielnego pływania w najpiękniejszych miejscach na świecie jest z pewnością bardzo kusząca. Okazuje się, że zdobycie dzisiaj takich uprawnień nie jest trudne – More »

Rejsy po Adriatyku

Rejsy po Adriatyku

Specjalnością naszej firmy jest turystyka, a celem jaki sobie obraliśmy jest organizowania dla państwa wyjątkowych wakacji w najpiękniejszych miejscach na naszej planecie. Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom osób, które potrzebują przygody oraz możliwości More »

Rejsy po Karaibach

Rejsy po Karaibach

Każdy z państwa ma prawo do wspaniałego, w pełni satysfakcjonującego wypoczynku, który pozwoli choć na chwilę oderwać się od codziennych zmartwień i obowiązków, a do tego umożliwia pozostawienia daleko za sobą gwaru More »

Czartery w Grecji

Czartery w Grecji

Nie ma nic lepszego niż wakacje, podczas których można w końcu robić co się chce i odpoczywać, z dala od trosk oraz wszelkich obowiązków. Dzięki naszej ofercie, będziecie państwo mieli możliwość wypoczywania More »

Odpowiedni specjalista do zdrowego leczenia

Odpowiedni specjalista do zdrowego leczenia

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak zadbać o własne zdrowie. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Dzisiaj istnieje wiele sytuacji które pogarszają nam zdrowie na tyle, że More »

 

Produkcja filmów promocyjnych

produkcja filmów promocyjnych, podobnie jak filmów reklamowych, stanowi obecnie nieodzowny element kampanii marketingowej. Celem produkcji filmów promocyjnych jest przedstawienie szerokiemu gronu odbiorców konkretnej marki, usługi, czy konkretnego produktu. Wypromowanie danej rzeczy czy usługi ma duży wpływ na zainteresowanie nimi, na ich popularność. Celem filmów promocyjnych jest zachęcenie odbiorców do skorzystania z danej usługi, zapoznania się z próbką danego produktu, a nawet skłonienie do dokonania rejestracji na konkretnym portalu internetowym. Film promocyjny swym przekazem ma wywołać pozytywne emocje u każdego, kto go w danej chwili ogląda. Skutkiem tychże emocji, powinna być określona reakcja na promowany produkt (zakup, rejestracja, skorzystanie z próbek). Filmy promocyjne także są kręcone jako spoty, jednak są one nieco dłuższe niż filmy reklamowe.

Nasza firma od lat zajmuje się działalnością marketingową, jaką jest produkcja filmów promocyjnych. Pomysłowość oraz kreatywność naszych pracowników pozwalają na tworzenie ciekawych, unikatowych scenariuszy, które w pełni koncentrują się na promowaniu danego produktu czy usługi, jednocześnie nie nudząc i nie zniechęcając klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzone przez nas filmy promocyjne celnie odzwierciedlały to, co chce wypromować zleceniodawca, a także by wyróżniały się na tle innych filmów, promujących czy reklamujących podobne produkty. Filmy tworzone przez naszych pracowników, poza unikatowymi scenariuszami, cechuje także profesjonalne wykonanie od strony technicznej.

Używamy najlepszej jakości sprzętu. Montaż gotowego materiału także odbywa się z należytą ostrożnością i dbałością o nawet najmniejsze detale. W momencie przekazania stworzonego materiału filmowego, zleceniodawca staje się jego właścicielem – przekazujemy prawa autorskie do każdego nakręconego materiału. Serdecznie zapraszamy.