Rejsy szkoleniowe dla każdego

Rejsy szkoleniowe dla każdego

Zdobycie uprawnień żeglarskich to marzenie wielu osób, a perspektywa samodzielnego pływania w najpiękniejszych miejscach na świecie jest z pewnością bardzo kusząca. Okazuje się, że zdobycie dzisiaj takich uprawnień nie jest trudne – More »

Rejsy po Adriatyku

Rejsy po Adriatyku

Specjalnością naszej firmy jest turystyka, a celem jaki sobie obraliśmy jest organizowania dla państwa wyjątkowych wakacji w najpiękniejszych miejscach na naszej planecie. Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom osób, które potrzebują przygody oraz możliwości More »

Rejsy po Karaibach

Rejsy po Karaibach

Każdy z państwa ma prawo do wspaniałego, w pełni satysfakcjonującego wypoczynku, który pozwoli choć na chwilę oderwać się od codziennych zmartwień i obowiązków, a do tego umożliwia pozostawienia daleko za sobą gwaru More »

Czartery w Grecji

Czartery w Grecji

Nie ma nic lepszego niż wakacje, podczas których można w końcu robić co się chce i odpoczywać, z dala od trosk oraz wszelkich obowiązków. Dzięki naszej ofercie, będziecie państwo mieli możliwość wypoczywania More »

Odpowiedni specjalista do zdrowego leczenia

Odpowiedni specjalista do zdrowego leczenia

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak zadbać o własne zdrowie. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Dzisiaj istnieje wiele sytuacji które pogarszają nam zdrowie na tyle, że More »

 

Dozowniki na mydło w hotelach

Ze względów praktycznych w łazience w pokoju hotelowym najbardziej odpowiednie są umywalki z tzw. boczną powierzchnią odkładczą. Mogą to być wzory wpuszczone lub do postawienia na blacie lub ze zintegrowanym blatem ceramicznym. Obok umywalek powinny znajdować się dozowniki Vendor. Dodatkowa powierzchnia obok umywalki ułatwia korzystanie ze stojących tuż obok kosmetyków i przyborów toaletowych. Spójny wygląd wnętrza zagwarantuje uzupełnienie łazienki o miskę ustępową i bidet tej samej serii ceramicznej. Do hoteli najwyższej kategorii pasują wzory wyraziste, charakteryzujące się masywnymi krawędziami i przesadną wielkością niektórych elementów. Dodaje jej to stabilności i poczucie wygody podczas korzystania.

Umywalki ze zintegrowanym blatem lub przystosowane do postawienia na blat pasują praktycznie do każdej łazienki hotelowej.

W każdym hotelu niezbędne są kabiny prysznicowe, natomiast w hotelach wyższych kategorii do rzadkości nie należy stosowanie jednocześnie kabiny i wanny. W małych łazienkach, ze względu na oszczędność miejsca, praktyczne są wnęki z drzwiami, a w nieco większych kabiny narożne. W kabinie prysznicowej także można wstawić dozowniki vendor. Wyposażenie łazienek hotelowych na pierwszy „rzut oka” niczym się nie różnią od tych domowych. Lecz przez liczne rozporządzenia i normy, wyposażenia hotelowych łazienek muszą posiadać o wiele więcej rzeczy, z których w domowych warunkach moglibyśmy zrezygnować. W kabinach i przy umywalkach powinny znajdować się na pojemniki na mydło takie jak na przykład dozowniki vendor.

Łazienki hotelowe muszą być nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także powinny zawsze lśnić czystością. Komfort to nie tylko wysokiej jakości wyposażenia łazienkowe oraz estetyka całego pomieszczenia. Głównym czynnikiem komfortu łazienki jest izolacja akustyczna, nie tylko przegród, ale również rur kanalizacyjnych, ponieważ nikt by nie chciał postawić całego hotelu na nogi podczas nocnego korzystania z toalety. W hotelach niezależnie od rangi, a co z tym się wiąże ilości gwiazdek, łazienki muszą być niemal sterylne. Samo rozmieszczenie urządzeń i wyposażenia musi być w taki sposób rozstawione, aby można było w łatwy sposób dotrzeć do wszystkich zakamarków. Projektując łazienkę należy zwrócić szczególną uwagę na jakość materiałów.